Żona odmawiała mu seksu przez miesiąc. Zebrał jej wymówki i wrzucił do sieci

Zdaniem wielu osób kryzys w małżeństwie przyjdzie prędzej lub później. Najważniejsze, aby zdawać sobie z tego sprawę, a kiedy już do niego dojdzie, potrafić sobie z nim poradzić. Na to każdy ma już jednak swoje prywatne metody. Nasz bohater, któremu żona odmawiała seksu przez miesiąc, bez dwóch zdań nie wybrał najlepszej z możliwych.

Żona odmawiała mu seksu przez miesiąc
Mężczyzna zdał sobie sprawę, że przechodzi kryzys w małżeństwie. Jego pożycie nie wyglądało, tak jak kiedyś. W zasadzie, nie było go już w ogóle, bo żona odmawiała mu seksu. W końcu wpadł na pomysł sporządzenia listy z jej wymówkami.

Zanim jednak wybrał się w podróż służbową, będąc na lotnisku wrzucił listę do e-maila, wysłał go żonie, po czym opublikował jej zdjęcie na portalu Reddit, aby wszyscy mieli do niej wgląd. W sieci błyskawicznie wybuchła dyskusja. Dyskusja, która podzieliła internautów na dwa obozy: facetów, którzy rozumieli jego frustrację i kobiet, które nie zamierzały kryć swojego oburzenia.

A Ty po czyjej stronie jesteś? Tylko spójrz na tę listę

Żona odmawiała mu seksu

Wersja „z punktu widzenia żony”
Jedna z czytelniczek o nicku Funny Sister nie wytrzymała i pokusiła się o przygotowanie wersji „z punktu widzenia żony”. O to jej odpowiedź na wpis mężczyzny.

Żona odmawiała mu seksu

Reddit

Jeszcze raz zaznaczamy, że nie jest to odpowiedź żony na zarzuty męża. Niemniej jednak brzmi dość realistyczne i idealnie wpasowują się w punkt widzenia ze strony mężczyzny.

Miesiąc pełen seksu
Wśród komentarzy można znaleźć jeszcze jedną tabelką. Tabelkę mężczyzny, który „przeżył miesiąc pełen seksu”. Na szczególną uwagę zasługuje ostatni dzień.

Żona odmawiała mu seksu