Beata Tadla świętuje rocznicę ślubu. Z tej okazji pokazała niepublikowane zdjęcia. Każdego dnia odkrywa swoją miłość na nowo

Beata Tadla świętuje rocznicę ślubu. Z tej okazji pokazała niepublikowane zdjęcia. Każdego dnia odkrywa swoją miłość na nowo

Strona główna » Newsy » Beata Tadla świętuje rocznicę ślubu. Z tej okazji pokazała niepublikowane zdjęcia. Każdego dnia odkrywa swoją miłość na nowo

Newsy

2 godziny temu

Autor: Magda Kwiatkowska

Beata Tadla

Beata Tadla

Beata Tadla pierwszą rocznicę ślubu uczciła serią romantycznych zdjęć. To musi być prawdziwa miłość.

Beata Tadla w ubiegłym roku wyszła za mąż po raz trzeci. Przez długi czas ukrywała, że jest szczęśliwie zakochana, jednak ostatecznie zdecydowała się pokazać tajemniczego Michała, który skradł jej serce. Para wzięła ślub w lutym. Choć od tego pamiętnego wydarzenia minął rok, nadal niewiele wiadomo na jego temat. Zdecydowała, że tym razem nie będzie opowiadała w wywiadach o swoim małżeństwie.

Wyciągam wnioski z przeszłości. Nie zdecyduję się na kolejny wywiad i okładkę o miłości – czytaliśmy w Rewii.

Deklaracja dziennikarki tym bardziej podkręcała ciekawość jej fanów. Ostatecznie Super Express ustalił, że jej wybrankiem jest Michał Cebula, wiceprezes zarządu ds. pracowniczych w spółce Enea Operator.

Jak można przeczytać w oficjalnym biogramie zamieszczonym na stronie spółki Enea Operator – mąż Beaty Tadli jest magistrem ekonomii Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, specjalność: zarządzanie zasobami ludzkimi. Ponadto ukończył studia licencjackie o kierunku germanistyka – asystent językowy oraz studia podyplomowe o kierunku Menadżer Sportu – pisano w Super Expressie.

Para właśnie świętuje pierwszą rocznicę ślubu, którą Tadla uczciła romantycznym wpisem.

Beata Tadla świętuje pierwszą rocznicę ślubu

Czas mija nieubłaganie, o czym przekonali się zakochani. Dopiero co ślubowali sobie miłość, a już świętują pierwszą, papierową, rocznicę ślubu. W tym czasie nie brakowało im powodów do stresu. Kilka tygodni temu pisaliśmy o tym, że dziennikarka trafiła do szpitala z powodu zapaści. Szczęśliwie Beata wyszła z tej sytuacji obronną ręką i krótko po tym wyruszyła z mężem w podróż do Dubaju.

Od razu można zauważyć, że dziennikarka rozkwita u boku partnera. 15 lutego zakochani świętowali pierwszą rocznicę ślubu i z tej okazji Tadla wrzuciła na Instagram krótkie wideo, na którym pokazała kilka zdjęć z ich prywatnego archiwum. Na wszystkich dopisywały im świetne humory oraz nie szczędzili sobie czułości.

To już rok. Każdego dnia dowiaduję się, że to podobieństwa się przyciągają. Kocham Cię, Mężu – napisała.

View this post on Instagram

A post shared by Beata Tadla (@beatatadla)

Pod publikacją zaroiło się od komentarzy z życzeniami:

Prawda, że tworzą piękną parę?

Beata Tadla z mężemBeata Tadla z mężem

Beata Tadla z mężem

Beata Tadla z mężemBeata Tadla z mężem

Beata Tadla z mężem

Beata Tadla z mężemBeata Tadla z mężem

Beata Tadla z mężem

Więcej zdjęć w galerii

Magda Kwiatkowska

Miłośniczka książek oraz seriali Netlixa. W wolnych chwilach fotograf amator. Wyznaję zasadę, że człowiek uczy się całe życie, więc wciąż poszerzam swoje horyzonty.

Najczęściej czytane dziś

Michał Szpak pozbył się długich włosów! Na gali Empiku pokazał nową fryzurę. Ciężko było uwierzyć, że to naprawdę on

Przebrany za marihuanę Mata wywołał skandal na gali Empiku! „Chcę rozpocząć walkę o depenalizację tego narkotyku”. Gwiazdy reagują

Gwiazdy na gali Bestsellery Empiku 2021: Wieniawa, Szpak, Zalewski… Kto wygrał?

Kurdej-Szatan o zakończeniu współpracy z Playem: „To nie jest tak, że mnie nie ma”. Jak to wygląda od kulis?

Sara Boruc w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak nieźle dopiekła Małgosi Rozenek. Oj nie będzie zachwycona, jak to usłyszy

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Jan Kietliński, Beata Tadla, EXPO 2022Jan Kietliński, Beata Tadla, EXPO 2022

Syn Beaty Tadli skrytykował polską wystawę na EXPO 2020 w Dubaju. „Zaprezentowaliśmy się fatalnie”. Co mu się nie podobało?

Beata Tadla w DubajuBeata Tadla w Dubaju

Beata Tadla wróciła do formy i zafundowała niezłe widoki. W obcisłym body pręży swoje wdzięki na rajskiej plaży

Beata TadlaBeata Tadla

Pierwsze zdjęcie Beaty Tadli po wyjściu ze szpitala. Zatroskany mąż nie odstępuje jej na krok

Beata TadlaBeata Tadla

Beata Tadla komentuje teorie spiskowe o swojej chorobie. Gwiazda rozprawia się z antyszczepionkowcami

Beata TadlaBeata Tadla

Syn Beaty Tadli przerywa milczenie ws. stanu zdrowia matki. Mówi wprost, co jej dolega. „Z antyszczepionkowcami nie można się kłócić, oni żyją w swoim świecie”